Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudásilag melyik a jobb:...

Tudásilag melyik a jobb: iPhone 8 vagy Huawei p10 lite?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Huawei.
2018. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem inkább az apple iphone.
2018. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy tudásilag?

Huawei-el több mindent lehet csinálni az Android nyíltsága miatt.

Az iPhone processzora, kamerája, hardverei erősebbek.


Ha azt kérdezed melyik a jobb telefon, egyértelmű hogy az iPhone. Szinte össze sem hasonlíthatóak.

Az iPhone 8 230 ezer. A Huawei csak 72!

2018. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Huawei-el több mindent lehet csinálni az Android nyíltsága miatt. "


Ezen órákat lehetne vitatkozni hogy melyik a jobb az ios vagy az android, már ha pl. a funkciókat nézzük.


Én mondjuk azt a problémát is látom hogy sok apple tulaj van, akiknek nullához közelít a műszaki érzékük és nem is tudják kihasználni az ios tudását, mert az sem egy "buta" szoftver.


Csak sokan az sms és telefonálás plusz mondjuk egy háttérkép beállításon tovább nem jutottak.


Most ezzel nem akartam megsérteni senkit.

2018. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De az árat meg főleg ne vedd figyelembe, mert kb 100% -kal túl van árazva.
2018. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De nem ennyivel van túlárazva. Például még mindig az iPhone-okban van a legerősebb processzor. A Huawei p10 lite csak egy középkategóriás telefon.


Ha 100%-kal van túlárazva akkor is majdnem kétszer annyi az iPhone :D.


#4 iPhone-ra nem fogsz launchert feltenni, az alkalmazásoknak nagyobb szabadságuk van (és a felhasználóknak is).

Szerintem akárhogy is nézzük, az androidnak a nyíltsága miatt több funkciója van. Még akkor is ha egy átlagos felhasználó nem használja ki a nagy részét.

Androidra könnyen lehet letölteni 3. féltől származó alkalmazásokat, zenéket úgy mint PC-n.


Ha valami van iPhone-on ami nincs androidon általában könnyebb) androidra is megcsinálni azt.

Például ez :D

[link]

2018. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Okas, nekem van majdnem top android telóm is, egy s7 edge.


Na azon android 7 fut, de már bármikor jöhet az android 8 az s7 edge-re.


De viszont valamivel lehet az android többet tud.


Ja még annyi hogy bármennyire csili-vili meg penge pl egy Samsung s7 vagy s8, lehet azt mondanám az apple design és anyaghasználat terén a top1.

2018. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!