Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikás filmekben miért csak...

Amerikás filmekben miért csak iPhone telefonok és Apple laptopok/számítógépek vannak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Valoszinü azért mert ö fizeti a legtöbbet ezért.
2018. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Youtubereknel is ez van, hogy tamogatja oket, de cserebe csak azokat hasznalhatjak a videoikban. Szoval gondolom a filmeknel is valahogy igy mehet
2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert amerikában ez "divat", meg az emberek zöme is meg tud fizetni ilyen termékeket, nem csak a felső 10.000, mint nálunk. Az apple cuccok egyébként tényleg jók, youtubeosoknak sem csak promóció miatt van.
2018. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Mert jó
2018. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert alapvetően az amerikai kultúrához ezek a termékek tartoznak. Nyilván egy koreai filmben meg nem Apple termékeket fognak használni. Az egy baromság, hogy fizetnének érte, számtalan olyan művészfilm, rétegfilm van, ahol nem érné meg reklámozni az Applenek, még is az ő termékeik vannak bennük. Hogy nézne ki például egy amerikai film, amiben minden autó német vagy japán lenne. De fordítva is, milyen lenne egy olyan német film, amelyben nagy, batár amerikai autók rohangálnának az utakon. Hiteltelen. Sok esetben a hitelesség miatt használják, mert ez egy amerikai márka, hát mi másnak kellene szerepelnie egy amerikai filmben? Ja, és én tévés műsorok gyártásával foglalkozom, tudom, hogy mit beszélek.
2018. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rendszeresen szúrok ki DELL és HP rendszereket (! full iroda) is.


Tény: odaát az almás cuccok nagyobb arányt képviselnek főleg laptop ügyben.

2018. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy előttem szóló írja, HP. Dell is szokott menni. Telefonból meg sokszor szinte megállapíthatatlan a típus, annyira egyformák. Amúgy Amerikai filmek amerikai cégeket reklámoznak.


Másrészt egy amerikainak messze nem akkora extra egy iPhone, mint egy csóró magyarnak.


Összehasonlításként, egy iPhone X = 999 Dollár, ami Forintra átváltva 255.000 Forint. Nálunk Apple oldalán mennyibe is kerül? 380.000 Forint. Még ha rájön nekik az adó, akkor is sokkal olcsóbban tudja megvenni, mint mi. És mindezt 3x magasabb fizetésből tudja kigazdálkodni.

2018. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De nálunk se annyira a felső tizezernek a telefonja ez. Én ismerek egy pár szomszédot , kollégát , akiknek alig van enni valóra pénzük, tele adóssággal és a gyerekek iPhoneval villognak.
2018. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az apple szponzoralja a filmet. Amugy a valo eletben is kb a telefonok fele(vagy tobb mint a fele) Apple amit megvesznek.

Felesegem meg a testverei Apple laptopot hasznaltak iskolaban es utana is azt vettek mert ehhez szoktak hozza. Ezen felul van iphonejuk, regi ipod, ipad, stb

2018. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!