Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tok passzol egy Samsung...

Milyen tok passzol egy Samsung Galaxy Ace 4-re?

Figyelt kérdés

Bocsi, teljesen analfabéta vagyok a telefonokhoz. Jó hogy a sajàtom màrkàjàt meg tudtam jegyezni.

Kérdés, hogy egy ilyen telefonhoz mekkora méretű tok passzol. Neten nézegetek tokokat, de nem tudom hogy azok passzolnak-e. Pl Samsung Galaxy S4-es tok passzol rà?


2018. jan. 14. 13:10
 1/3 anonim válasza:

Egy Samsung Galaxy Ace 4 tok pont hozzá passzol, szerintem próbáld azt.


Amúgy bemész egy GSM boltba és mondod, hogy milyen telóra szeretnél mit és mutatják egyből. Ha zsugori vagy és drágának találod, okosan mondod, hogy köszönöm csak érdeklődtem és kimész. Viszont már tudod, hogy mit kell keresni neten.

Ha így sem jönne össze, ott az univerzális zacsi-tok ;)

2018. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Csak a sajátja jó hozzá méretben. A notesztok a legjobb, de ha nem kapsz GSM boltban, akkor a bebújós is megteszi.
2018. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!