Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy 30-as kártyám de...

Kapo1588 kérdése:

Ha van egy 30-as kártyám de nincs hozzá mobilon a neten használhatom? Sms-t akarok küldeni róla.

Figyelt kérdés
Nincs 30-as telefonom de fontos lenne használnom az sms küldésre. egy 70-es telefonom van de azt két hét míg függetleníti a voda(megkérdeztem)

2018. jan. 14. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy a neten keresztül lehet pl. SMS-t küldeni a SIM-em terhére?
2018. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"egy 70-es telefonom van de azt két hét míg függetleníti a voda(megkérdeztem)"


Ez a két éves szerződés lejárt fajta kódos függetlenítés? A tapsztalat az, hogy valóban azt írják, hogy két héten belül kapod meg a szükséges kódot emailben, a valóságban viszont mire az ügyfélszolgálatról hazaértem, ami kb 30 perc volt, addigra megjött az email.

2018. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán tudod használni a neten is.
2018. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
simán tudom használni neten de hol?
2018. jan. 14. 17:06
 5/5 A kérdező kommentje:
igen egyes ez lenne a probléma. kettes az jól hangzik. annyi hogy ma pl nem megy a vodafone ügyfélszolgálata frissítés miatt, voltam bent személyesen is. azt mondták holnap este próbálkozzak talán akkor... nekem meg sürgős lenne használni a simet
2018. jan. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!