Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A . Tárhely.eu-nál rendeltem...

Karadinandras kérdése:

A . Tárhely.eu-nál rendeltem egy domain-t és egy csomagot ) amugy már regisztrálva vagyok (másik domainom ott Akarok egy weblapot elkészíteni. Eltudom e kezdeni a készítést valahogyan már az élesítés elött, vagy használhatom e a megrendelt domaint?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 13:41
 1/5 Drone007 ***** válasza:

Éles tárhelyen nem fejlesztünk.

Javaslom rakj fel magadnak az otthoni gépedre egy xampp-ot, és kezd el a fejlesztést azon. Ha ott minden jól megy (tesztelve), élesítheted a projektet a tárhely.eu-s tárhelyeden.

2014. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! az xmmap-ot nem ismerem...Wordpress milyen készítő???vagy van normális,megbízható és egyszerü készítő?
2014. ápr. 19. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem keresd meg a szolgáltatódat és segítenek.

úgy hallottam hogy segítőkészek

2014. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Német_Tibor ***** válasza:
Tehát azt akarod, hogy még a domain regisztrációja előtt felteszed és teszteled a tartalmat? Ha igen, akkor a másik domaint amit mondtál, felhasználhatod a tesztelésre (ha az mögött most nincs aktív tartalom), vagy akár annak egy aldomainját (teszt.domain.hu).
2014. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5% kedvezményt adnak, ha kupon kódnak megadod ezt:


ingyenblog34

2014. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!