Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes biztosítást kötni...

Hol érdemes biztosítást kötni iPhone-ra?

Figyelt kérdés

A hetekben tervezek venni egy iPhone 8 Plus telefont (nem szolgáltatónál), és mindenképp szeretnék kötni rá balesetbiztosítást.


Szerintetek hol éri meg legjobban? Illetve ha most megkötöm 1 vagy 2 évre, ha lejár, meg lehet hosszabbítani?


2018. jan. 15. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahol veszed, ott kell ezt intézni. Szerintem olyan nincs, hogy megveszed, majd bemész egy biztosítóhoz, és megkötöd. Vásárlás pillanatában érvényes ez az ajánlat.
2018. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nézegettem 1-2 biztosító honlapján, van olyan, hogy vásárlástól számított X napon belül meg tudod kötni a biztosítást. Csak jobban érdekelnének a személyes tapasztalatok. :)


Igazából iStyle-ban érné meg a legjobban, de nem ott fogom vásárolni a készüléket, ezért nem is tudok ott kötni rá biztosítást.

2018. jan. 15. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem teljesen felesleges egy telefonra biztosítás.


Nem is tudom ki találta ezt ki, amúgy meg ha problem van akkor jönnek a mindenféle kifogások, mindegyik biztosító ilyen, egy pénznyelő.


Ha akarsz drága telefont vigyázni kell rá, ne ejtsd le, ja és ne lopják el.


ha erre nem vagy képes, akkor veszel egy Nokia-t 8000-ért, nem 300.000-es telefont.

2018. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

De nem akarok beleokoskodni a dolgaidba, csak szerintem felesleges pénzkidobás.


Ja amúgy meg "van élet" azon kívül is ha nem iphone 8-ad van.

2018. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem azért veszek iPhone-ot, hogy iszonyatosan sznob és menő legyek vele. Hanem mert jelenleg is iPhone-om van (5S), ez vált be, munkaeszköznek számít nálam. Ha most megveszem a 8-ast, jó pár évig nem tervezek telefont vásárolni, mint ahogy tettem ezt az 5S megvételekor.


Vigyázni lehet a telefonra, pl. lopást megelőzni. Viszont állítsátok elém, aki még soha nem ejtette le a telefonját véletlenül, értékétől függetlenül. Bármennyire vigyázok és tartom tokban a készülékeimet, soha nem tudhatod, leejtedet-e véletlenül, akármi miatt. És ezért nagyon is megéri a biztosítás. Egy kollégámnak a 200 ezres Sony-ja ment trapára. Volt rajta biztosítás, 20 000 Ft önrésszel kapott egy új készüléket. Ő szolgáltatónál vette, ott is kötötte. Szóval nem mindegy.


Köszi a válaszod, de annyira jó lenne már egy olyan iPhone-os kérdést feltenni valahol, ahol nem találnak meg azok az emberek, akik ontják magukból a "minek iPhone" prédikációkat. :D Én tudom, mit miért vásárolok, de azért köszi :)

2018. jan. 15. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van iphone-om de vegyél nyugodtan.


Csak szerintem a biztosítás felesleges.

2018. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

"Viszont állítsátok elém, aki még soha nem ejtette le a telefonját véletlenül"


Itt vagyok. Iphone 7 128GB-m van, egy éve. Sosem ejtettem le, és nem is fogom. Csak a hülyék csinálnak ilyeneket.

2018. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

" Csak a hülyék csinálnak ilyeneket."


ööö nem feltétlen de szerintem aki nem tud vigyázni drága telefonra, értem az alatt hogy ne is lopják el, annak való a jó 7-8 ezres Nokia.

2018. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sosem törtem még telefont. Viszont volt, hogy a kezemben volt, nem számítottam rá és meglöktek. Leesett. Nem lett semmi baja. De akár lehetett is volna, ha úgy esik. Szóval ha ezért hülye vagyok, hát legyen.
2018. jan. 15. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

" Viszont volt, hogy a kezemben volt, nem számítottam rá és meglöktek. "


A biztosítás árán vettem rá tokot, minden nap kétszer leejtem és semmi baja.

https://www.youtube.com/results?search_query=spigen+iphone+8

2018. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!