Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen új Samsung Galaxy J3...

Teljesen új Samsung Galaxy J3 2016-os készülék, hangszóró probléma?

Figyelt kérdés
Nem nekem van a telefon, hanem a nagyapámnak. Mikor mi hívjuk, ő mindent hall, mi viszont semmit abból, amit ő mond. Ez általában így megy egy percig, utána visszajön a hang, majd megint elmegy. Teljesen új, nincs egy hetes a telefon. Amikor közvetlen mellette állok, akkor kristálytisztán hallom őt a telefonban. Először azt hittem, hogy befogja a mikrofont, de aztán ellenőriztem, és biztos, hogy nem. Lehetséges, hogy valami el van állítva a beállításokban? És mind a kihangosítás, mind a hangerő maxra van rakva, és így sem halljuk. Nem szeretnénk szervizbe vinni, mert azt az előző telefonnal is megszívtuk. Bármi ötlet? Előre is köszönöm.

2018. jan. 15. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Ha biztosan nem takarja el a mikrofont,akkor a nagyapád mikrofonjával van a gond.
2018. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
enyém is pont ugyanilyen, én mindent hallok, de aki hív panaszkodik, hogy időnként nem hall semmit.
2018. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!