Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem Apple márkájú powerbankkal...

Nem Apple márkájú powerbankkal is lehet iPhone-t tölteni?

Figyelt kérdés

A kérdés azért is vetődött fel, mert múltkor nézelődtem töltőkábeleket, és mindenhol azt írták, hogy hiába szép és kerül sok ezerbe, mégse lehet velük tölteni, csak gyárival működik ez az alma.


De külső akksival mi a helyzet? Egy lassan 5 éves LG-mhez kellene, mert marha gyorsan merül, azon kívül nincs más baja, de ilyen idősnél nem éri meg új akkumulátort venni bele, nem is biztos, hogy lehet még...


Szóval ezt a Trust márkát néztem, egész jó és nem kerül két vagyonba. De iPhone-t is lehet vele tölteni, ha úgy alakul? Vagy az Apple csak Apple-vel kompatibilis?


Valakinek van ilyenben tapasztalata? Mert az oké, hogy a dobozon rajta van, de sose tudni. Ugye itt van a lightning-es kábel almás termékekhez, ami nem tölt, de a Maxell füllhallgató hibátlanul megy vele.


2018. jan. 16. 03:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Asszem neked átalakító kell.
2018. jan. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért kell tölteni, nem bír ki egy napot?
2018. jan. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egy a lényeg, a kábel MFI hitelesítésű legyen


bármilyen powerbankkal menni fog ha gyári kábelt (vagy mfi utángyártott, verbatim pl) használsz

2018. jan. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a kabelnel fontos, de azert ne full noname legyen, nehogy tonkretegye. Trust jo lesz
2018. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Trust markaju a power bankom es azzal toltom az Iphoneom,semmi baja.. mondjuk a kabel nekem a gyari van
2018. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kábel lehet nem mindegy, de az USB az önálló szabvány, nincs külön Apple USB.
2018. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak annyi helyen, annyi mindent írnak, hogy fene se tudja. Morfondíroztam rajta egy ideig, hogy az iPhone-hoz vegyek-e másik kábelt sima töltéshez, hogy a hozzá kapott gyárit kíméljen, de még nem tettem meg, annyi mindent hallottam. Néztem a Yama-t (tekintve, hogy japán, rossz biztosan nem lehet), nekik van 1 m-es lightning kábelük 1.800 körül, az azért mégis kevesebb, mint az Appletől venni egy újat 10 ezerért. De ki tudja, működik-e vele.


De most külső aksiról volt szó igazából, nem a kábelről.


Kedves #2-es!

Igen, azért kell tölteni. Mint írtam, ez a vénülő LG már nagyon gyorsan lemerül, éjfélkor leveszem, mikor maxon van, mire felkelek reggel 7-kor, már alig 55%-ot ír, pedig közben minden háttér alkalmazást, frissítést kikapcsoltam. Ezért kell napközben valamivel egyszer rátöltenem, ha késő estig nem érek haza.

Az iPhone-omnak nincs ilyen baja, egy hétig is bírja töltés nélkül, használat mellett, de úgy gondoltam, ha már veszek, akkor olyan legyen, ami mindkettőhöz jó, ha úgy alakulna. Tekintve, hogy az egyetemen többször van 3-5 napos sátras terepgyakorlat, amikor nem igazán adódik lehetőség töltögetésre.

2018. jan. 23. 05:15
 8/8 A kérdező kommentje:
***Yama, ez most nem tudom, hogyan jött, inkább megyek aludni, már keverek mindent.
2018. jan. 23. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!