Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízhatóak ezek az...

Mennyire megbízhatóak ezek az Ulefone márkájú mobil készülékek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt úgy értem hogy olyan szimpatikus adatokat írnak róla hogy a hülyének is megérné de nekem gyanusak ezek az árak.


2018. jan. 16. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy Xiaomi biztosan megbízhatóbb lenne. De én még egy Doogee-t is szívesebben vennék.
2018. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első az nem ért hozzá.

Nekem , bár nem ilyen, hanem Power van. Már 2 éves és eddig tökéletes , sose volt semmi baj vele. Egyszer nem állt meg, nem fagyott le sem.

Már 2 éve 3 Gb-tal jött ki, FHD, 6000mAh akku, szilikon tokot adtak hozzá, OTG-t tudja, OTG kábel is járt hozzá.

Úgy hogy nagyon jó, abban az árban jobb mint a Xiaomi. Ezeket nem ismerem.

2018. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Most kerestem rá és lehet ezeket itt is kapni.

Ez a T1 biztos hogy nagyon jó telefon, a 6/64 GB az szinte csak az ONEPLUS-ban van .

De a többi része is mind szuper teljesitményű.

2018. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A link meg lemaradt.

[link]

2018. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annak ma már természetesnek kéne lenni, hogy nem fagy le. (normális telefonoknál)

De milyen az anyaghasználat, hogy van összerakva? (és persze volt-e már a kezedben márkásabb telefon amivel össze tudod hasonlítani.)

Ezeket tényleg nem tudom, mert nincs Ulefonom és eddig alig hallottam róla mert nem valami nagy márka (nem elterjedt).


Abban viszont biztos vagyok, hogy magyarul/angolul nehezebb lesz segítséget találni ha baj van vele. Talán szervizből is kevesebb van magyarországon ahol javítják. Olyan sok custom romról mint a nagyobb gyártók telefonjain meg álmodni sem lehet.


Ezért írtam azt amit írtam. Lehet hogy jól lehet járni vele, de én szeretek biztosra menni. (Első válaszoló voltam)

2018. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem ájfon meg samsung hogy szervizbe kelljen hordani.

Ajánlom hogy vegyél a kezedbe egyet . minőség.

2018. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ulefone-ból, az X et venném mwg.
2019. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ulefone-ból, az X et venném meg.
2019. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!