Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeritek a Samsung Health...

Ismeritek a Samsung Health nevű alkalmazást?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s8-as telefonkm van kb 2 hete és tegnap vettem éyzre az imént említett alkalmazást. A lényege, hogy a telefon kamerája mellé be van szerelve 2 db mérő egység. Egy vörös fényt kibocsájtó kis lámpa és egy mikrochip szerű valami amik le vannak fedve üveggel. Az alkalmazás segítségével tudom mérni a napi víz bevitelt, hogy mennyi a pulzusom,mennyire vagyok stresszes sőtt külön táplálkozási és edzés tervet is segít készíteni és követni. Ha a pulzust és a stresssz szintet akarom mérni rá kell helyeznem az egyik ujjamat az előbb említett 2 db érzékelőre és a telefon leméri hogy mi a helyzet.

Mennyire lehet hinni egy ilyen applikációnak ami egy telefonon van és véleményem szerint az orvosi tudomány elég komoly dolgát próbálja elvégezni. Mennyire lehet neki hinni és megbízni benne ?



2018. jan. 17. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem lehet neki hinni

Kb irja, gagyi az egész

2018. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Használom az alkalmazást.

Kedves kérdező!

Kérlek töröld a 2. , 3. és 4. mondatodat kérdésedből, mert nem csak értelmetlen, hanem zöldségeket (és nem sárgarépát) tartalmaz.

Lépésszámot méri.

Kerékpározást méri.

Kalóriát saccolja.

Pulzust az enyém nemtud, de más alkalmazással és a kamera+vaku ujjal eltakarásával meg tudom azt is mérni.

Az összes többi infót neked kell kézzel bevinni.

2018. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Nekem S8+ van. Pulzust tud mérni az a szenzor, ennyi.
2018. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint ez a szenzor csak a samsung prémium telefonjaiban van bent galaxy s5 től felfelé s6 s7 s8 s9... és ezek különböző változataiban.

Aki ezeken a típusokon nem éri el a samsung healtban a pulzust,veroxigen,és stressz mérést,annak az alkalmazáson belül hozzá kell adnia a listához.


Ez nem kamu,és hülyeség. Ugyanolyan elven működik mint a pulzoximéter. Ezt az eszkozt orvosok is használják,és csak 3%-os hibával dolgozik a szerkezet.

Szóval ez egy igenis létező,és pontos dolog.

Tudomásom szerint csak az említett samsung telefonokban érhető el (mobiltelefonok közül).

2018. dec. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!