Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a gép a...

Miért nem ismeri fel a gép a telefonomat?

Figyelt kérdés
Sok képem van a telefonomon és szortírozni akarom őket, fel akarom raknia gépemre, de amikor összedugom a telefonom a géppel csak tölti. Nem jön be semmi , bementem a beállításokba a telefonomon a megosztás és hordozható csatlakozási pont-ra és ott a USB megosztás szürke magyarán nem elérhető nem tudom félrehúzni hogy aktiváljam.
2018. jan. 17. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Milyen Rendszer a gépeden?

2018. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Az USB megosztás nem az. Azzal a telót tudnád internet modemként használni a pc-hez.


Amikor a telót rádugod a gépre, az értesítési sávot húzd le, ott lesz egy értesítés, abban válaszd az usb kapcsolódási módnál a "csak töltés" helyett az "MTP kapcsolatot".

2018. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyes komentelő :

A telefonom tipusa Huawei Y5II

Windows 10

De próbáltam más géphez is csatlakoztatni ott sem csatlakozik.


Wadmalac : Nem hoz be semmi értesitést, még "csak töltést" sem csak kivillan zölden a kis aksi hogy tölt. Csak ennyit csinál.

2018. jan. 17. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kell neki a driver. Részemről, amikor felment a HiSuite, felrakta a drivert, utána letöröltem és azóta minden telefonnál a MyPhoneExplorert használom.

2018. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!