Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire vigyáznak a Telekomba...

Mennyire vigyáznak a Telekomban szervizelés alatt a telefon külső épségére? Hagyjam rajta az üvegfóliát, tokot?

Figyelt kérdés
Még sosem kellett telefonomat szervizelni, most viszont szükséges. Amennyire én meg tudom állapítani, a mikrofonnal vannak gondok. Nemrég vettem a Telekomban, így még a garancia él. Tokkal, üvegfóliával együtt hagyjam ott? Mennyire vigyáznak rá? Elég törékeny a hátlapja is.
2018. jan. 17. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Akkor ne hagyd ott. Menj vele te is és ne add ki a kezedből.
2018. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nyulurez válasza:
Én telefonszervizes voltam. Az esetek 95%-ban a mikrofonproblémát maga az üvegfólia okozta, mivel elfedte a mikrofon nyílását. Ha mégsem ez a probléma akkor szétszedés előtt befóliázzák a képernyőt. Legalább is két éve mikor még ebben a szakmában dolgoztam ez volt a szabály.
2018. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Telekom nem szervizel. Tovább küldik a szervizbe. Tok nem kell.

Mielőtt leadod, valahogy csinálj fotót a készülék állapotáról magadnak.

2018. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fognak rá vigyázni.
2018. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az üvegfólia okozza sajnos, mert már azelőtt kezdődött a gond, mielőtt rákerült... :( Csak eddig nem tudtam bevinni, mert külföldön voltam és nem akartam, hogy karcolódjon véletlenül addig.
2018. jan. 17. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Amielőtt átadod csinálj a telefonról pár képet.

De amúgy nagyon vigyáznak rá.. főleg azért, mert ha valamit elrontanak, az nekik extra pénz.

2018. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Húgomnak a szerviz után úgy nézett ki a telefonja mintha 3eves telefon lenne és akkor volt 2hetes. Tiszta karc volt és nem tudott semmit csinálni vele
2018. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az átvételire ráírattam hogy karc és sérülés mentes.
2018. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, ez jó ötlet. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. jan. 17. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:
A gyártó garanciális szervizébe vidd, ne a szolgáltatóhoz, ahol vetted. Ha pl. Samsung, akkor a Váci útra. Ott minden tokot leszednek róla, kiszedik a mini SD és a SIM kártyát is, le is mentik, ha kéred. Nekik a csupasz telefon kell.
2018. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!