Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X/Iphone 8s/Iphone 8s...

Iphone X/Iphone 8s/Iphone 8s plus/Samsung galaxy note 8/Samsung galaxy s8! Melyik a legjobb, és miért? Illetve melyik tudja a legkevesebbet ezek közül?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Lejjebb görgetsz már itt van hogy hibás a 8-as.

De mindegyik tele van hibéval.

2018. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Melyik 8-as a sok közül?😅

Egyébként legalább 3,de inkább 4 évre veszem ezt a telefont,szóval tényleg fontos,hogy most a legjobb legyen,főleg,hogy egyik sem túl olcsó.Írjátok meg légyszi melyik a legjobb,és indokoljátok is meg,hogy miért!Esetleg még a Samsung galaxy s8 plus-is belevehetjük a listába,csak azt kifelejtettem.

Most Samsungom van,szeretem,még nem volt Iphone-om,de azt mondják jó.

2018. jan. 18. 09:06
 3/5 A kérdező kommentje:
*plus-t is
2018. jan. 18. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb Samsung a Note 8, a legjobb iPhone a X. Amelyik jobban tetszik ezek közül. Én a Note 8-at venném
2018. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyértelmű,hogy a Note8. Az iPhone X-el voltak/vannak problémák, és mivel nem is annyian vették amennyire számítottak valószínűleg abbahagyják a gyártását! A 8,8plus...ha szétnézel itt gyakorin akkor is látszik a kérdéseknél,hogy nagyon sokkal milyen gondok vannak! Plusz egy személyes tapasztalat: Ismerősönek 8plus volt és kidobálta az appokból,recsegett a hangszóró,azonnal váltott is Huaweip10-re! A samsung s8/s8+ is nagyon jó,de a note8 sokkal jobb,mind kamerában,mind minden egyébben is!;) Tehát én mindenképp a Note8-at venném,és szerintem még nagyon sokan így vannak ezzel,csak az anyagi helyezetük nem engedi ezt meg...
2018. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!