Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra bizonyos idő...

Miért indul újra bizonyos idő után a iPhone 5s készülék?

Figyelt kérdés

IPhone 5s .

IOS 11

Telefonon 2x is újra lett rakva az iOS.

Készenléti állapotba akár egy napot is kibír,de ha üzembe helyezem pld elkezdek rajta videót nézni...stb akkor 2-3 után a készülék újra indul.Nem zárja be az appokat,ugyan oda megtudom nyitni ahol voltam.

Akku csere meg volt eredetit kapot és egy szervízbe cserélték ki.

De akku csere után is csinálja.

Akku csere előtt nagyon gyorsan merült kb 30-40. Perc alatt,most már nem,de ugyan úgy újra indul.

Amikor elvittem a szervízbe akkor ők is az akku cserét javasolták,de sajnos nem segített. Mi lehet a baja?



2018. jan. 18. 20:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Kb 5 napja volt az akku csere addig vártam,próbálkoztam hátha....
2018. jan. 18. 20:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hivatalos Apple szervizbe vitted ott azert ajanlhattak az akku cseret ,hogy penzt hagyj naluk...ez alaplapi hiba lesz szerintem,annak a javitasa pedig nem megeros,inkabb vegyel masikat...en iphone4s el jartam igy...
2018. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!