Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tempered glassrol vélemény?

Tempered glassrol vélemény?

Figyelt kérdés
Vettem üveg fóliát a telefonomra és képernyővel lefelé raktam le és már attól tiszta karc lett az egész. És azt olvastam h van ez a tempered glass és h ez sokkal jobb meg minden. Szóval aki használt már ilyet az legyen szíves leírni a tapasztalatait róla. köszi

#képernyő #telefon #védelem #tapasztalat #üvegfólia #temperedglass #képernyővédés
2018. jan. 18. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is karcos lesz előbb-utóbb, nem azért, mert nem vigyázol rá, hanem mert a mindennapi óvatos használat mellett is előfordul, hogy valami olyanhoz hozzáér, ami megkarcolja. Az enyémen van védőfólia, így nem lesz karcos.
2018. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz még egy tokban is benne van.
2018. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jan. 18. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitől lehet tiszta karc?

Én is egyszerű fóliát használok és nem karcolódott még össze. Másfél év után tettem rá egy újat és semmi baj nincs vele.

2018. jan. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

A fólia lényege, hogy ez kapja a gyepát a kijelző-üveg helyett. Ha karcos lesz, csere.

Ezzel viszonylag olcsón meg tudod tenni, a kijelzővel nem annyira.

2018. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!