Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilok milyen...

Androidos mobilok milyen gyakran indulnak újra maguktól? Ha a 7 nap alatt, amíg nálam volt kétszer újraindult magától, akkor szerintetek hibás a készülék?

Figyelt kérdés

Moto G5-öt vettem, és biztosan nem frissítés miatt indult újra. Úgy érzékelem amúgy általánosságban a mobilon, hogy egész stabilan működik ezt a problémát leszámítva.

Nem tudom, hogy ez normális-e Androidnál 2018-ban, Utoljára 2011-ben volt Androidos telefonom, emlékszem rá, hogy irtózatosan instabil volt, folyton lefagyott, újra kellett indítani stb, de úgy hallottam ismerőseimtől, hogy ennek az időnek már vége és az Android már eléggé stabil lett.



2018. jan. 18. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi4-en semmi jelét nem tapasztalom instabilitásnak, újraindulásnak.
2018. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még egyetlen androidos mobilom nem csinált újraindulást magától.
2018. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nekem se csinált ilyet egyik sem.
2018. jan. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem indul újra semmelyik sem magától. Hibás.
2018. jan. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Több mint gyanús. Kínai telókon láttam már olyat, hogy ütemezhetőek rebootok illetve automatikus ki- és bekapcsolások.

Nem feltétlenül telő hardver- vagy szoftverhiba, okozhatja valami xar app is.


De tényleg meg kéne nézetni hozzáértővel.

Új teló esetén, garanciális lévén, én biztosan visszavinném megnézetni.

2018. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy programozott lenne.
2018. jan. 19. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi3 atom stabil. Illetve volt valami játék ami ki tudta akasztani. A Hitman pl az iPad-et is képes volt rebootolni.

A régi telefonoknál láttam ilyet, de az elmúlt 2-3 évben már nem.

2018. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!