Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Laggmentes telefon alap...

Laggmentes telefon alap applikációkra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan telefont keresek, amit tudok laggmentesen használni és nem idegeskednék, hogy állandóan kidobálna az alkalmazásokból. Mostani telefonom már szörnyen lassú, szóval megérett már a cserére. Amin gondolkodom az samsung galaxy s7 esetleg iphone 6s. Soha nem volt még iphone-om, de nagyon szívesen kipróbálnám, hallottam több jó/rossz tulajdonságot, de iphone tulajok dicsérik. Mi a véleményetek? Melyiket ajánlanátok? Vagy ha ezeken kívül van jó telefon, ami jó befektetés, nagyon szívesen meghallgatom véleményeteket, tapasztalatotokat. Köszönöm!
2018. jan. 19. 17:06
 1/3 anonim válasza:

Szerintem akkor inkább s7,iphone 6s em nekem is és édesanyámnak is volt,egy idő után lefagy,szar az akksi stb...

Most egy huawei p10 plusom van,nagyon teszi a dolgát!

2018. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
S7 edge minden szempontból.
2018. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Ulefone power van , sose fagyott le. Egy hónapja elejtettem , azóta az értesítősávot nem mindíg tudom lehúzni. Most 2 éves. Ezért most kinéztém az utódját Ulefone Power 3.

Gearbest en most van Eu szállítással. 55000 ért.

Ezt ajánlom másnak is.

2018. jan. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!