Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek hogy ne legyen...

Dóóóóriiii kérdése:

Mit tegyek hogy ne legyen teljesen karcos az üvegfóliám?

Figyelt kérdés
Most karácsonyra kaptam a telefonom(Xiaomi Redmi Note 4) majd szinte rögtön tettünk is rá üvegfóliát viszont az már most teljesen karcos. Nem hordom olyan helyen, legtöbbször a kabát/pulcsi zsebembe és nem értem mitől teljesen karcos. Esetleg valami tipp hogy még több karcolódást megelőzzek?

2018. jan. 19. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A folia azert van, hogy az karcolodjon, ne a kijelzo. Tegyel ra becsukhato tokot, ha ennyire felted.
2018. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Zárd el éjszakára a telefont, mert ha te nem karcoltad össze akkor valószínűleg valaki más tette olyankor, amikor nem vetted észre. Más megoldás nincs.
2018. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kihajthatós telefon tok. A képernyőjét teljesen takarja ahogy a hátulját is. Én nem szeretem annyira de kell és hasznos, mert még kártyát is tudsz tárolni benne + nem karcolódik. Külföldről érdemesebb venni, mert több a választék és árban is kedvezőbb. (fellehet gyorsítani a kiszállítást).
2018. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De béna vagy. Nekem 2 éves telóm és nem karcos.
2018. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
Vegyél minőségi üvegfóliát.
2018. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

EGyrész a védőtokok és fóliák tényleg arra vannak hogy azok sérüljenek a telefonod helyett. De ezeknek a karcoknak nem feltétlen kell megjelennie.


Nekem már 4 éve ugyanaz a puha kijelző védő fólia és puha fényes tok van a telefonomon. A kamera csupaszon hagyva és a három egyikén sincs semmi karc. Megjárt már mindent. Több hetes kerépártúrákat, több évnyi melót az építkező szakmában. Nem kapok tőlük jattot de csak ajánlani tudom a két márkát. Mindkét termék darabja kb 1500ft volt.

kijelző: ArmorSuit MilitaryShield

tok: Fosmon DURA-CANDY

2018. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A PULCSID biztos, hogy nem karcol össze egy gorilla glass ÜVEG előlapot.

Mit tartasz még a zsebedben?

2018. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a porttól, keress esetleg valami minőségibbet, de mindig is össze fog karcolódni a zsebedben :)
2018. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!