Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t honnan érdemes...

Iphone-t honnan érdemes venni? (8,8Plus, x)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt már sokszor kérdezték régebben, de nem találtam biztos választ. Iphone 8 és 10-es keszülékeket nézegettem, de nem értem az árazást. Egyes GSM boltok 70-80 forinttal olcsóbban kínálják az adott telefonokat, mint az Istyle vagy Szolgáltatók. Ha a GSM-ben is gyári garanciával árulják a készüléket, és 3000+ véleményük van árukeresőn , akkor mi itt a csapda? Ha vásárlás után azonnal ellenőrzöm a Serial/imei számot, akkor milyen kár érhet? Ha 1 éven belül meghibásodik a telefon visszautasíthatják a javítást a hivatalos szervizek? Előfordulhat, hogy esetleg más régiónak lett szánva és ezt én sehogy se tudom meg? Esetleg használt/ resetelt visszacsomagolva? Nem szeretnék spórolni a telefonon, amit sokat szeretnék használni, de 100 ezerrel se fizetnék többet, ha nem muszáj. Akik újonnan telefont vásároltak szívesen látnék véleményt megéri GSMből vagy Isyle only?

Köszönöm a segítséget!


2018. jan. 20. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ha a gms boltból is az iStyle-ba szóló garit kapsz akkor nem nagyon kéne, hogy bármi bukta legyen.
2018. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En elozo telefonomat (i6s+) gsm-bol vettem, semmi gondom nem volt veluk. Arukereson nezd at az ertekleseket es ha jok, akkor nem lesz baj vele, nincs semmi csapda, max annyi, hogy jol el kell olvasni az egeszet. Van amelyik pl nemet telot ad, es nem teljes dobozzal, azaz hianyzik a tolto, fules stb belole. Ja, es szallitasi ido sem par nap naluk (altalaban), 2-3 het. De ezt le is szoktak irni, szoval ha figyelmes vagy nem bszhatod el. Ahol arulnak nemet telot ott lehet magyar csomagot is valasztani, de annak mar megugrik az ara.

Ha mindenkepp megbizhato forras kell: iStyle, iCentre, Media Markt, telenor/telekom/vodafon, BestByte-ot tudom ajanlani. A mostani telomat az elozobol vettem, de csak azert mert amelyik gsm-bol rendelni akartam, az 3 nap mulva felhivott hogy csak 1 honap mulva lesz ujra keszleten... szoval ezekre figyelj.

2018. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!