Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2018ban iphone 6s vagy iphone 7?

2018ban iphone 6s vagy iphone 7?

Figyelt kérdés

Egy samsung galaxy s6 edgeről váltanék de az iphone 6s a maga 140ezrével jobban tetszik mint az iphone 7 a 180+ezer forintjával holott nincs olyan nagy külömbség a két telefon között,az iphone 7 kb egy ráncfelvarrott 6s az én meglátásom szerint plusz én hajlamos vagyok 1,5 max 2 évente telefont váltani szóval nem tervezek ANNYIRA hosszú távra vele de nekem a 6s szimpatikusabb

Szerintetek?


2018. jan. 21. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Először is nagyon okos vagy, hogy a samsungról váltasz!


Szerintem a 6s sem rossz telefon még mindig. Egy kicsit talán a kamera jobb a 7-ben.


Amúgy meg figyeld, mindjárt itt lesznek a samsungosok, hogy "Ne vegyél iPhone-t, hőőőőőőrrrrr!!!" (<- ez egy hörgés, ilyenek ők, habzó szájúak, és lépten-nyomon téríteni akarnak a samsungjukra).

2018. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Volt már apple meg samsung mobilom is (Pl 2010ben egy iphone 3 utána galaxy s3) de nekem az iphone mérföldekkel szimpatikusabb telefonná vált mostanra az IOS miatt és mindenféleképpen iphone 6s vagy 7et szeretnék nézni,az android fanok akik apple telefon közelében nem jártak soha meg hurroghatnak,engem nem érdekel persze semmi bajom velük,ő nekik az android szimpatikusabb,nekem nem :D

2018. jan. 21. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
6S. Lesz még az támogatva, igaz, hogy a 7 tovább, de ha két éven belül lecseréled, nem érdekes.
2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot
2018. jan. 22. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

"

Amúgy meg figyeld, mindjárt itt lesznek a samsungosok, hogy "Ne vegyél iPhone-t, hőőőőőőrrrrr!!!" (<- ez egy hörgés, ilyenek ők, habzó szájúak, és lépten-nyomon téríteni akarnak a samsungjukra)

"



Ezt az iPhone fanok ugyanúgy csinálják. :)

Én samsungos vagyok, és senkit nem beszélek rá képzeld.

Nekem ez jobban bejön, ez szubjektív. Ez van.

Egyébként ha kipróbálsz egy felsőkategóriás samut és nem csak az alja sz@rokat megváltozik a véleményed. :)



Válasz a kérdésre:


Az iPhone 7 egy nagyon jó ár/érték arányú telefon, a kettő közül az éri meg jobban.

Nem sokkal drágább, már 160 ezer forint körül kapható.

Jobb kamera, hardver, tovább támogatott. Illetve 6S-ből nincs fekete, 7-ből pedig van. És az néz ki a legjobban (persze ez is szubjektív).

2018. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!