Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID jelszóváltoztatás...

Apple ID jelszóváltoztatás hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy Iphone 5 készülék, melyet most csináltam meg, miután hibásan átvettem a testvéremtől.

Ugye minden jo volt rajta, de en nyomtam egy gyári resetet, és utána ugye kérte a meglévő Apple ID-t, aminek a jó jelszava, csak azután jutott eszünkbe miután, sokszor elrontottuk. Kértük a jelszó változtatást, ami egy telefonszámra akar valamit küldeni, amit még régen használt (a számot tudjuk). Utána találtunk valami olyat, hogy egy adott teloszamra küldd egy azonositot, azt bekell irni, de utana meg varjunk, amig le nem irjak az utasitasokat uzenetben, ami 3 nap.


Ennel gyorsabb eljárás nincs? Sűrgős lenne nagyon!



2018. jan. 21. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom elkepzelni azt a helyzetet hogy olyan nagyon surgos lenne egy uj jelszo keres...3 napot tudsz varni,addig hasznald masik apple id vel...
2018. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyári reset után, azt az apple id-t kéri ami hozzá volt adva, es amugy vartam arra 3 napot hogy azt kuldje ki, hogy ugyan azt a szoveget irja ki, csak 24 napra, +email-t kaptam, hogy febr.17-én lesz kész a helyreállításra..
2018. jan. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!