Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kapom meg ezt az SMS-t?

Mikor kapom meg ezt az SMS-t?

Figyelt kérdés

Telekomos fiókot csináltam, hogy ki tudjam fizetni rajta keresztül az előfizetésemet, de kért egy jelszót, amit én nem tudtam mi, ezért új jelszót igényeltem, ami sikerült is, de ezt írja:


Ezt az előfizetést korlátozott jelszóval kapcsoltad a Telekom fiókhoz, ezért biztonsági okokból az online ügyfélszolgálati funkciók nem érhetők el. A korlátozott jelszót egy későbbiekben küldött SMS-re válaszolva véglegesítheted. Ezt követően az előfizetés teljes értékűen elérhetővé válik a Telekom fiókon keresztül.


Ezt az SMS-t mikor kapom meg? Mert szeretném végre megtudni rendesen, hogy mikor kell fizetnem.



2017. aug. 11. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván a későbbiekben kapod meg, csak várj

(A telekom a legalja)

2017. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megküldik 3-4 nap múlva. Én is így kaptam...és szuperül működik.
2017. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és biztonsági okok miatt kell várni. És nem a telekom a legalja...ezt a legkönnyebb leírni?
2017. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nekem sok a 3-4 nap, mert nem tudom mikor kell befizetni az előfizetés számlámat, és ezt akartam a honlapon intézni :(
2017. aug. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!