Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phonra nincs tinder...

Windows phonra nincs tinder hanem ez a 6tin van helyette, én letöltöttem ezt, viszont nem értem, ti rátudtatok jönni hogyan kell ezt használni?

Figyelt kérdés
mert belépni azt betudtam és adja is be a csajokat de csak egy x van ott meg egy sziv mindegy meyiket nyomom már adja is a következö csajt. na most a kérdés, ti rátudtatok jönni hogy lehet ezen csajokkal kommunikálni vagy kezdeményezni?? az app természetesen nem magyar, beállitások azok vannak de bármit csinálok üzenni nem birok, hogy kell???

2018. jan. 22. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem használok se windows phone-t, se tindert hála az égnek...
2018. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, de Tinderezni böngészőből is tudsz.

[link]

2018. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi ezt nem tudtam, bar úgy nez ki ez a telefon meg ahhoz is hülye hogy a böngészőből betöltse a tindert, tolti a végtelenségig, de azért próbálkozom.
2018. jan. 22. 21:01
 4/6 A kérdező kommentje:
2 eves ez a telő egyébként, garancia sincs mar rajta, úgy érzem ideje lesz venni egy androidos telefont.
2018. jan. 22. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak addig olvastam, hogy win.phone, de én azt ajánlom h minél előbb cseréld le, én is sokat szívtam vele, nem éri meg.
2018. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
le is cserélem csak találjak valami jo telot ami tetszik is és az ára is elfogadhato, vonaton zenét akartam hallgatni és abba is belefagyott ez a szar de ugy lefagyott hogy szét kellett szedni. rohadna szét ez a rákos winfos.
2018. febr. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!