Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ra zenelejátszó?

Iphone-ra zenelejátszó?

Figyelt kérdés
Keresek egy olyan zenelejátszó appot, amit net nélkül is lehet használni iphone-on, ezelőtt az iMusicot használtam de megszüntették, valamint a Tubidy-ről is hallottam de az se él már. Ha valakinek van jó ilyen alkalmazása, az ne tartsa magában!:D előre is köszönöm
2018. jan. 23. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
OplayerHD
2018. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
Apple Music
2018. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most vagy 1-2 ember kérdezgeti itt naponta ezt, vagy tényleg ennyi fillérbaszó ember van, akinek ájfonra van péz, de apple music-ra nincs 1600 Ft-ja...
2018. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tubify!!!!
2018. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, a Tubify tényleg működik net nélkül! Ment a zöld kéz! Kedves előtte hozzászólónak meg annyit szeretnék, hogy 1: nem lustaságból kérdezem meg, milliónyi ilyen kérdést átolvastam, de ha nem találok rá választ akkor nem tudok mit csinálni. Mindegyik applikáció amit ezelőtt irtak vagy nem jó, vagy ahogy írtam nincs tovább az Appstorbe-ban 2: Felesleges dolgokra te sem költessz szerintem, mindenki úgy spórolja meg a dolgait ahogyan szeretné:) további kellemes estét!
2018. jan. 23. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:

így van, felesleges dolgokra nem költök...csak hát ha zenét akarsz hallgatni, akkor az mégsem olyan felesleges, igaz?

és igen, pont azért nem működik már szinte egyik sem, mert normális helyeken harcolnak az ilyen dolgokért...persze mégis fel vagy háborodva, ha téged rövidítenek meg, mondjuk a főnököd azt mondaná, hogy hiába van szakképzettséged, nem adja meg a garantált bérminimumot, mert felvehet téged betanított munkásként is, minimálbérrel, mert neki felesleges a szakmába vágó papírod...

2018. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2018. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!