Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 6s 2018-ban?

Megéri iphone 6s 2018-ban?

Figyelt kérdés
Telefoncserén gondolkozom és az egyetlen probléma,hogy nemtudom milyet.A 6S tetszik,de már 2 éves és elavult állitják néhányan.Nekem a 7-es már drága,az 5 illetve SE kicsi a kezembe.Válasszak esetleg más márkájú telefont?Tippek?

2018. jan. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Nyugodtan válassz olcsóbbat, A kinai telefonok is tudnak annyit , sőt sok esetben rá is vernek az iPhonera.

AZ meg kacsa hogy 3-4 évet kibirnak.

SZándékosan lelassitják őket, de amúgy is mindenki cseréli fél-egy évesen.

Egy 50 ezres telót vegyél és te is le fogod cserélni egy év alatt.

Legalább annyi pénzért mint egy iphone , kb négy telefont tudsz venni és minden évben új telefonod lesz.

2018. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem éri meg! Ez az iphone 7 nekem drága mondat elég érdekes. Kb 30 ezer Ft a különbség, ami olyan 15% különbség. Viszont 1 évvel fiatalabb telefon, ha így vesszük akkor hosszútávon még olcsóbb is. Erősebb hardver, sokkal jobb kamera, ip védettség (vízálló), sztereó hangszóró, taptic engines gomb, hosszabb akkumulátor üzemidő. Egyébként mas gyártók is tudnak legalább ilyen jó telefont nyújtani, még talán olcsóbban is. (samsungot kerülném a helyedben) Viszont oneplus, xiaomi, Huawei, Sony, és htc rendelkeznek olyan telefonnal ami megérheti neked, ehhez viszont tudni kéne hogy mi a fontos számodra egy telefonban.
2018. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Samsungot nem szeretnék,nem szeretem és tudom hogy 15% a különbseg,de van olyan oldal ahol ez nagyobb,szóval így nehezebb azerz,de mind1 is ebbe ne menjünk bele.Jelenleg egy LG teledonom van amit imadtam,2 eves es most kezd a tönkremenés fele menni,persze nem kímélem.Nekem a telefonban fontos a jó kép illetve videó minőség,gyorsaság,nagy tárhely és ne kelljen napi 5x töltenem.Az Iphontol elterve max. 100.000-et szánnék teledonra.A Xiaomi meg hasonlo márkákkal meg még nem vagyok kibékülve,nekem még túl ismeretlenek ezek az újjabb márkák amiket most "kaptak" fel.
2018. jan. 25. 21:20
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, tudom, hogy ez egy évvel későbbi válasz, de gondoltam hátha segit az erre felé tévedőknek. :) Az, hogy lassitják az ugye egy tény. Én egy hete kaptam egy 6s-t, mivel nekem az android rendszere túl sok. Az ios egy nagyon letisztult felületet nyújt, egyedül az itunes és a kötöttségei húznak vissza. Eddig android felhasználó voltam, de váltottam ios-re a sokkal minimalistább megjelenésért. A 6s egy 3 éves telefon de a helyét a mai napig megállja. 65k-ért vettem és tökéletes! Ios 12.1 fut rajta, amire nekem kell arra nagyon gördülékeny és gyorsan megy rajta minden, egyáltalán nem lassú. Szép képeket csinál, igaz, hogy csak egy kamerás, de ettől el lehet tekinteni. Én nagyon kellemeset csalódtam az iPhone-ban! Sosem voltam egy fan és azért is nem vettem, mert mindenki mondogatta, hogy "fúú hát az nagyon régi", "lassú", "nem jönnek már frissitések". De ha olyan szar telefon lenne már a 6s akkor nem lenne rá kereslet, pedig épphogy van. :) Mindenkinek aki ez elé a kérdés elé áll bátran ajánlom. (mivel nem heavy játékra használom a telót, ilyen téren nem tudok nyilatkozni)
2019. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!