Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530 vélemények,...

Nokia Lumia 530 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
18.500 Ft-ért megéri? Újonnan, kártyafüggetlen. Jó telefon?

2018. jan. 27. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

alig van már rá app, hamarosan teljeswn megszűnik a támogatása


új korában sem volt egy smooth teló, én nagyszülőknek se venném

2018. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Épeszű ember már nem vesz ilyet
2018. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem, még akkor sem, ha csak egyszerű mobilként akarod használni telefonálásra
2018. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak telefonálásra kell akkor vegyél egy nyomógombos Nokiát és jobban jársz.
2018. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

WP-s telefonom van és imádom. Előtte volt Androidom, annyira megutáltam, hogy nem vennék többet mai hardverrel sem. Az "almást" pedig borzasztó körülményesnek tartom: nem lehet egyszerűen pendrive-ként fájlokat átmásolni rá, nehézkes az offline zenehallgatás, szinte minden fizetős, stb...

WP-nél tetszik, hogy ha pl fotózok valamit egyből megy fel onedrive-ra, a laptopom pedig rögtön szinkronizálva van így ott is megjelenik a kép anélkül hogy külön manuálisan áttölteném. A naptárbejegyzések, ugyan így automatikusan szinkronizálódnak a háttérben. A felülete is nekem egyszerűbb, letisztultabb, nem nyafog folyton hogy kevés a memória, stb.

Szóval nekem bejön. Az már egy más dolog, hogy mennyire szimpatikátlan húzás volt a Microsofttól, hogy egy majdnem 100.000Ft-os (nem 530-asom van), közel sem belépő szintű telefonra mindössze egy évvel a vásárlás után nyíltan megmondja, hogy semmilyen terméktámogatás nincs, semmilyen frissítés sem lesz hozzá elérhető.

Negatívum továbbá, hogy sok alkalmazást kizárólag Androidra és iOS-re fejlesztenek, mintha más nem is lett volna soha. Pl se a bankom, se az autóm gyártója nem vesz tudomást a WP-ról.

Ettől függetlenül én használom és szeretem a WP-s Nokiámat. És használni is fogom, amíg életben tartható. A fentiek miatt azonban nem valószínű hogy még egyszer vennék ilyet. Úgy elcseszték, hogy nincs értelme.

2018. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!