Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a Honor 8 vagy...

Melyik a jobb a Honor 8 vagy a Huawei p10 Lite? 2018

Figyelt kérdés
Tárhely,képminőség,ár

2018. jan. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Inkább Sony Xperia Z3 Compact!

Tárhely: 16GB és bővíthető.

Képminőség: IPS, és HD kijelző.

Kamera: 20.7 megapixel. Vaku, fókusz.

Ár: Újonnan nincs, használtan 25 ezer.

2018. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Ezer éves a z3kompakt nem Tom mit beszél az első válaszoló

Nekem honor 8 am van tökéletes

2018. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
80%
Szerintem is Honor 8. Teljesen elégedett vagyok vele.
2018. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1.Ha már legalább 20-szor leírtad hogy mennyire jó az a Z1 Compact megkérdezem hogy mit fizet neked a Sony a reklámért?

Vagy te ezt ingyen csinálod?

Trollkodásnak pedig elég gyenge.(dragdev-től tanulj a hardverek kategóriában, na ő a troll te meg csak itt próbálkozol)

Kérdező:

Elég hasonló a 2 telo, vedd az olcsóbbat.

Talán a 64GB alaptárhely szól a Honor 8 mellett viszont a P10 Lite kevésbé hevül fel.(újabb technológiával készült SoC)

2018. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Honor 8 van. Meg vagyok vele elégedve. Árhoz képest is kellően jól teljesít! Előtte nekem csak Android volt, majd ez előtt egy iPhone 6. Eladtam, mert 2 éves volt és az akksi is gyatra volt, hiába cseréltettem ki. Az helyett vettem ezt, mivel nem volt plusz 100e forintom. Kép minősége tökéletesen működik az Android körében. Az akksi is nagyon jó, 3000mAh. Nekem 5-6 óra használatot kibír olyan 12-18 óra készenlét mellett, persze nem mindig. Jól kezelhető. A P10 Lite- ot akartam én is előtte. Lehet megbántam volna. Ha P10 mindenképpen sima, ne Lite. Vagy Honor 9!
2018. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honor 8. Tobb mint egy eve. Legjobb
2018. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!