Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Budapesten hol...

Evele123 kérdése:

Szerintetek Budapesten hol kapnám a legtöbb pénzt a telefonomért?

Figyelt kérdés
Be akarom adni a Samsung Galaxy S4 Mini független, karcmentes telefonomat. 28 ezerért vettem tavaly a Westendben, de la akarom cserélni. Ti mit javasoltok, hova érdemes beadni? Tudom, hogy a másfél giga Ram nem számít nagynak és nem egy mai darab; elsősorban saját tapasztalat érdekelne. Köszi. :-)

2018. jan. 29. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehova, mert már a 28 is tetőár, annyit nem kapsz csak kevesebbet jelentősen boltra válogatva, hogy bizibe vagy megvételre adod.

Hirdesd meg a neten s még pénzt is kapsz érte, nem csak zsebpénzt...szerintem.

Esetleg bármely kereskedésbe számoltassad be az "új" vételárába, de az is apró lesz...

2018. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az en s4 em 5000 ft ert vettek volna be ket hely volt ahol 10 et ajanlottak. De volt ahol be se veszik. Maradj az online hirdetesnel ha szep alapotu konnyen el tudod adni 10-12 ezer ft ert.
2018. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!