Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számos zaklatás! Mit...

Nenah kérdése:

Rejtett számos zaklatás! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete privát számról hívogat valaki,elsőre mikor felvettem nem szólt bele senki,a második illetve harmadik hívást nem vettem fel direkt és ma ismét hívott a privát szám és mikor megint felvettem,akkor hallottam egy hangot,mint mikor megnyomnak egy billentyűzetet és utána a kicsengő hang,mintha én hívnék valakit,pedig nincs feltöltve a kártyám! Nem minden nap zaklat,csak időnként,de eléggé zavar,főleg,hogy nem tudom mi lehet ez meg az utolsó hívás fura nekem nagyon! Mit lehetne ilyenkor tenni? Illetve mi lehet ez?



2018. jan. 29. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Letiltod a telefonodon a rejtett számokat.
2018. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
letudnád nyomoztatni a rejtett számot de kell is érte fizetned elég jól
2018. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem zaklatás.

Az ilyet úgy hívják hogy bejövő hívás.

A hívás fogadása díjmentes.

Felveszed legközelebb és kivárod hogy mi van.

2018. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Zaklatás ???

Tudod te mi az???

Ne vedd fel.

2018. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
TILTSD LE. Hetek alatt ennyi sem jutott eszedbe?
2018. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

"kicsengő hang,mintha én hívnék valakit"

Általában ügyfélszolgálatok (vagy telemarketingesek) szoktak így jelentkezni, bár a normálisabbja inkább látható számról. Szerintem valami telemarketinges lesz az.

2018. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha telemarketinges lenne, az beleszólna!

Tegyél feljelentést a rendőrségen, jogod van hozzá, a zaklatás bűncselekmény! A hívás időpontja úgyis megvan (ha nem törölted ki), az alapján a rendőrség lekéri a szolgáltatótól a híváslistát, és már meg is van az illető, még ha Neked rejtett számról is hívott!

2018. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

dehogy kérik le...:D ha rendszeresen fenyegetnék az embert olyannal, hogy elkapják az utcán és megölik, esetleg akkor fognak vele foglalkozni.


az, hogy valaki(lehet nem is ugyanaz a személy) néha felhívja rejtett számról, de bele sem szól, az odáig nem nevezhető semminek.

2018. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem nem jutott eszembe,hogy letiltsam,mert nem tudom,nincs olyan lehetőség a telefonomon,pedig kerestem rajta,hiszen ennyire nem vagyok hülye! Másik meg oké,hogy nem veszem fel,de akkor is bosszantó,hogy kb. 3 naponta eljátssza ez a valaki vagy négyszer! Telefon szolgáltató nem tudja tiltani? És igazából engem az zavar,hogy vajon ki lehet ez a hülye?
2018. jan. 29. 22:07
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Nyomoztasd le a számot igaz perkálnod kell érte majd jelentsd fel. Aztán ennyi
2018. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!