Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számos zaklatás! Mit...

Nenah kérdése:

Rejtett számos zaklatás! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete privát számról hívogat valaki,elsőre mikor felvettem nem szólt bele senki,a második illetve harmadik hívást nem vettem fel direkt és ma ismét hívott a privát szám és mikor megint felvettem,akkor hallottam egy hangot,mint mikor megnyomnak egy billentyűzetet és utána a kicsengő hang,mintha én hívnék valakit,pedig nincs feltöltve a kártyám! Nem minden nap zaklat,csak időnként,de eléggé zavar,főleg,hogy nem tudom mi lehet ez meg az utolsó hívás fura nekem nagyon! Mit lehetne ilyenkor tenni? Illetve mi lehet ez?



2018. jan. 29. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"bosszantó,hogy kb. 3 naponta eljátssza ez a valaki vagy négyszer! "


Várd meg a kicsengő hang végét, ne tedd le.

2018. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Alex Fly ***** válasza:
100%
Fogadod a hívást és szépen lerakod a mobilt valami csöndes félreeső helyre ahol nem zavar. A hívó meg elbeszélgethet ameddig akar. Ha elég nagy lesz a számlája, majd abbahagyja...
2018. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De szerintetek beleszólna valamit egyáltalán? Ha eddig se tette? Meg lehet sokan lehülyéznek majd, de nekem ez nagyon átverés szagú most már elgondolkodva, hogy engem hívnak és utána meg hirtelen mintha én telefonálnék és ha előfizetéses lennék lehet ki is számláznának valami nagy összeget a végén. (tudom, most jön, hogy rémeket látok :D)
2018. jan. 30. 08:12
 14/19 anonim ***** válasza:

"de nekem ez nagyon átverés szagú "


Le lett írva, a fogadott hívás ingyenes. Akár beleszólnak, akár nem. Akár hallasz csengés hangot, akár nem. Ha előfizetéses, ha nem. Aztán vagy elhiszed, vagy nem.

De a lényegen nem változtat.

És még akárhányszor hívnak és akárhányszor írsz ide, attól még így van.

2018. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezt értem nem vagyok hülye és nem is azért írok,csak szeretnék tisztán látni ezzel kapcsolatban.
2018. jan. 30. 12:21
 16/19 anonim ***** válasza:

A hívás fogadója soha nem fizet a hívásért.

Egyetlen kivétel a roaming. Tehát, ha külföldi hálózaton vagy, akkor ne fogadd a hívását.

De ha a honos hálózatodon vagy, akkor ez neked semmibe nem fog kerülni.

Felveszed és hallgatsz. Előbb-utóbb csak kiderül, hogy ki és miért hivogat.

2018. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

"csak szeretnék tisztán látni ezzel kapcsolatban."

Inkább hallgass tisztán.

2018. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a tanácsokat ha legközelebb hív megfogadom a tanácsot és kivárom mi történik! Köszönöm még egyszer :)
2018. jan. 30. 22:02
 19/19 anonim válasza:
Én eleve sose veszek fel rejtett számos hívást.
2018. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!