Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung g. A5 vélemények?

Samsung g. A5 vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék váltani Samsung g. J3 2017emről. Huawei p10 liteban gondolkodtam de elég rossz véleményeket kaptam ezért utána néztem kicsit a dolgoknak és ajánlották az A5 2017et. Leginkább a GB és a kamera minősége a fő. Szerintetek megéri?

2018. jan. 30. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri. A Huawei kínai noname telefon, jól, tették, hogy nem ajánlották!


4 hónapja van A5-öm, nagyon pöpec! Szuper kamera, veszettül gyors telefon. Nagyon jó akksi. Csak is ajánlani tudom!

2018. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A5 +1
2018. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tesómnak volt A5, de folyton szoftveres baja volt.

A Huawei nem kínai, meg noname! Sőt, most ez virágzik, de nagyon! Én csak ajánlani tudom a p10-et vagy a lite verziót is.

2018. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zsebibabám! Ne hazudozzál már kérlek!
2018. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen szofveres baja ha szabad érdeklődnöm? Mert nálam lassan 5 hónapja üzemel HIBAMENTESEN. Pedig rendesen kapja az ívet. Minden nap netezek 2 órákat, játszom, ütöm vágom telefon. Remek. Van rajta óüvegfólia, és flip tok. Sérülésmentes. Tök jó. Imádom.
2018. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm SONY XPERIA Z3 Compactját egyszer leejtette tokban, széttört a hátlapja. És másodszorra pedig elszakadt a szalagkábel. A hátlapi kameráé....
2018. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Huawei pedig rohadtul kínai cég.
2018. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nem kínait úgy értettem, nem gagyi 😁 nem látom értelmét, hogy miért hazudna valaki, ha kérdezik szerinte melyik a jobb teló, hiszen nekem nincs belőle hasznom, bármit választ. Igen sajnos volt vele probléma, igaz nem a 2017-es verzió. Nehezen kezelt több futó alkalmazást, nem csatlakozott wifire, zárolta az sd kártyát ilyesmi. Szép és vékony teló és jó képeket csinál, de szerintem felül van árazva. Én nem fikázom más ízlését. Nekem Huawei-em van és nem bántam meg, hogy váltottam annó.
2018. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De ha a testvérednek nem a 2017-es verziójú A5 volt, akkor a 2017-es verzióra miért mondasz rosszat?

Ha 2016-os verziója van a testvérednek, azzal elhiszem, hogy vannak gondok. A keresztapámnak 1,5 éve ilyen telefoja van. Alaplapcsere volt 3 hete. És nekem a kamerája is oltári gagyinak tűnt! 2016-os A5 van a testvérednek?

2018. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy az előbb, rosszat mondtam. Nem szeretem ha az A kategóriára rosszat mondanak. Pláne azt sem, ha a Samsungról.


Nekem 4 éve vannak Samsung telefonjaim. (Pocket Neo, J3 2016, A5 2017). A J3 2016-ot is imádtam.

A Pocket Neo belassult nagyon.

Az A5-öt szintén imádom!


Mi még nem csalódtunk a Samsungban! A porszívónk is Samsung, a mikrónk is Samsung, és az összes TV, Tablet, és Telefon Samsung a háznál.

2018. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!