Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több mint 1 éve vásárolt...

Több mint 1 éve vásárolt telefon hibás. Eddig 5x volt szervizelve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos weboldalról( Román cég) vettünk egy Lenovo a6010 típusú mobiltelefont. 5x volt szervizbe. 3x cserélték, 2x javították. Ez a 6. rossz készülékem. 3 napja jött vissza a szervizből, persze az első bekapcsoláskor kiderült, hogy rossz( lefagy, fél nap alatt merül, lassú, alkalmazások nem futnak) Annyiszor írtam a cégnek akiktől vettük, de rendszerint leszarják, pénz visszafizetést is kértem, de nem lépnek semmit, azt mondják, hogy küldjem vissza a terméket. Több mint fél évet volt szervizben a telefon. Mit tehetnék, hogy fizessék vissza az árát?

2018. jan. 31. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik a 72 órás szabály, de nem tudom, Romániában ezzel mi a helyzet, akkor kellett volna visszadobni,nyílvánvalóan gyári hibás. Mivel a mai "Lenovo" (mindegy, hogy laptop, tablet vagy mobil) TAJVANI műanyag gagyi, megvenni se kellett volna. Nem tudhattad. Mi laptoppal jártunk így. Egyébként a Samsung mobilok jobbak.
2018. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ezért nem vásárolunk az Emag-tól.

Viszont ha igen, akkor ezt bele kell kalkulálni.

2018. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előtte lenovo a2010-m volt, annak nem volt semmi baja. Nem én vettem, ajándékba kaptam. Először pont karácsony volt amikor kibontottam( mert ajándékba kaptam), honnan kellett volna tudnom, hogy rossz lesz a következő is??
2018. jan. 31. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az öt éves Lenovo laptop ma is jó, máshol, mások gyártották. Ugyanez van a mobilokkal is.
2018. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Annak a valakinek, aki vette neked, megérte 5000 ft spórolás? Tele van a net emagos panaszokkal...
2018. febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem szokott online vásárolni és igy nem is nézett utána
2018. márc. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!