Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon megéri-e még venni...

Vajon megéri-e még venni Xiaomi Redmi 4x-et?

Figyelt kérdés
Várható még rá új android vagy Miui vagy már kifújt mindkettő? Illetve Miui frissétést hozhatnak ki rá az android frissítése nélkül is Miui-t?

2018. jan. 31. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyárilag ha lesz is új android rá, én nem tenném fel, bár ez az egyéni heppem, hogy eleve egy gyári rendszeren bezárva érzem magam. Root nélkül nem igazán tudok létezni egy telefonon.

Viszont a MIUI híres a támogatásáról, arról, hogy a legrégebbi telefonokra is megjönnek a legújabb biztonsági frissítések, ebből a szempontból csak ajánlani tudom.

Jelenleg a Miui9 7.0-s androidra épül, ez is tavaly jött ki, újabb pedig természetesen lesz, de hogy mikor, az határozottan bizonytalan.

Viszont, mivel a Xiaomi nagy márkának számít, a Note széria pedig rendkívül népszerűnek, custom romokkal dunát lehet rekeszteni (ha snapdragon procival veszed).


Újabb androidból kizárólag custom romot tennék rá. Nekem még a 4x előtti Redmi Note 3-am van, android 8.1 futott rajta és mindent akadás nélkül vitt. Mégis visszaálltam a 7.0-s MIUI9-re (ami egyébként még gyárilag nem jött ki rá, elméletileg már bejelentették, hogy lesz, viszont az XDA-n népszerű Epic ROM alapjául is ez a rendszer szolgál, AGNI kernellel a telefonom a gyári rendszerhez képest másfélszeres teljesítményt produkál), mert valami csoda folytán sikerült egy annyira kézreálló rendszert csinálniuk, aminek néhány kényelmi funkciója nekem hiányzott, és ezért nekem speciel megérte visszaváltani.

2018. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg.
2018. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is erősen gondolkodtam ezen a telefonon,míg végül megvettem és azt kell mondjam nem bántam meg.Hogy válaszoljak is a kérdésre;jönnek rá frissítések alapból azt hiszem Android 6.0-val adják,első bekapcsoláskor rögtön rá rakhattam a 7.1.2-őt és kettővel újabb MIUI-t,valamint a heten,androidtól független jött ki rá egy még újabb.Szóval bátran vedd meg szerintem :)
2018. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A MIUI 9-et a napokban kapja meg a 2014-es Redmi Note 1.
2018. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!