Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e még Xiaomi Redmi...

Megéri-e még Xiaomi Redmi 4x-et venni?

Figyelt kérdés
Vajon még jönnek frissítések az androidra és a Miui-re vagy mostmár érdemesebb lenne megvárni az új modelleket?

2018. jan. 31. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
2017-es modell, miért ne lenne rá támogatás? Nekem az MI3-asom 4 éves modell és még mindig jön rá frissítés. Hivatalosan tavaly év végén szűnt meg a támogatása, de a magyar ROM még frissül rá.
2018. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy 4x, nemrég vettem.


Szerintem lesz rá android 8, majd valamikor.


De most jött ki a redmi 5 és 5 plus, lehet azt jobb lenne, és árban kb. ugyanannyi lesz.

2018. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem már kb. 4 hónapja 4X van. Kicsit óckodtam tőle, de abszolút megérte. Frissítések pedig kb. kéthavonta jönnek és folyamatosan javítják a hibákat és új funkciókat tesznek bele.
2018. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem épp ezen a héten frissítette a miui-t.
2018. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a sok segítséget!
2018. febr. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!