Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkatrész mehetett...

PhYtlEn kérdése:

Milyen alkatrész mehetett tönkre a telefonomba?

Figyelt kérdés

Szóval ahogy fent látható problémám van a telefonommal. :D

A hét elején vettem egy sony xperia m5-öt és az egyik hülye haverom részegen megfürdette, de konkrétan úgy, hogy a gyermek a jack-be engedte a vizet, legalábbis én így emlékszem. :D

de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a telefon maga bekapcsol és működik is, mert ugye szétszedtem darabokra és úgy szárítottam ki, és csak annyit csinál hogy a jobb és a bal oldalon egy kis helyen félre-érzékel és néha úgymond "önéletre kél" és megnyit pár appot magátó.

Milyen alaktrésze mehetett tönkre? Gondolkoztam alaplaphibán vagy esetleg kijelzőhibán, de az első inkább reálisabb, de ezt inkább rátok bízom, hátha van közöttetek egy igazi szaki! :D


2018. febr. 1. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Halott a digitizer ami egyben van a kijelzovel. Full kijelzocsere. Ezen kívül az alaplap is kaphatott egy sallert.
2018. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na az igen ez legyen a legkisebb problémám :)

és esetleg ezeket hogy tudnám beszerezni?

2018. febr. 1. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az ebay-en.
2018. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amazon, ebay. Vigyyazz az utangyartottal.
2018. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ;)
2018. febr. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!