Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone 5s-ről Huawei...

Vmay kérdése:

Megéri Iphone 5s-ről Huawei P9 Lite-ra váltani?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 5s-em, ami már lassan 4 éve megvan. Már eléggé belassult, meg nem is annyira jön már be ez az Iphone téma, ezért szeretnék egy másik telefont venni. Samsungom volt régen, abból elég volt, kinéztem ezt a Huawei p9 Lite-ot, ami egész jó ár érték arányba van, szerintem. Akinek ilyen telefonja van/volt, mik a tapasztalatok? Megéri ilyet venni? Meddig bírja (mennyi idő után lassul be, lesz elavult)?

2018. febr. 1. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri, amúgy olvastad az iphone botrányt? Állítólag belassítják direkt őket
2018. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy! Egész jó tapasztalataim vannak, megbízható, gyors telefonok 2-3 év után is
2018. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz ez.

Hogy mikor lesz elavult? Technikailag elég hamar.

Hogy meddig bírja belassulás nélkül? Na, ez jó kérdés. Nekem egy iPhone 5-öm van ios10-zel és nem lassul, nem tudom nálad miben jelentkezik a lassulás. Volt Jiayu G2F-em is (android) 3 év után se lassult be, míg másnak az ennél komolyabb, drágább telefonjai lassultak, fagytak, tönkrementek. Nem tudom, ki hogy használja a telefonját, de nekem se az android, se az ios nem lassul be vagy fagy le. Lehet csak én vagyok ilyen csodabogár :)

Szóval épeszű használat esetén nem hinném, hogy használhatatlanul lelassulna és egy pár évig jól fog működni.

2018. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a vegyes válaszokat, ment a pacsi mindenkinek. Amúgy ezt a belassulós dolgot én sem értem, mert én is nagyon vigyáztam erre az iphone-ra. Jó nem azt mondom, hogy egy karcot sem tettem rá a 4 év alatt, de ahhoz képest nagyon szép állapotban van.
2018. febr. 1. 22:31
 5/7 anonim válasza:
29%

bármilyen android megváltás lehet ios után xD

amúgy arra nem de egy versenyképesebb droidra már igen:D

2018. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Böven erősebb aksi ,nagyobb képernyő ,sokág használhato lassulás nélkül.
2018. febr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. febr. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!