Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valódi bőr telefontokok / 3D...

Valódi bőr telefontokok / 3D telefontokok? Létezik Magyarországon olyan cég vagy oldal ami ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Valaki tud olyan céget/oldalt vagy bármi egyebet, ami foglalkozik valódi bőr tokok - 3D tokok készítésével? Külföldön elég sok helyen láttam már ilyeneket de itthon nem találok egy oldalt sem ahol lehet személyreszabottan tervezni vagy akár előre megadott mintákból választani.

Konkrétan ilyen típusú tokokra gondoltam:

[link]



2018. febr. 2. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kinai oldalakon nézz szét , ott vannak ilyen giccsek.
2018. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül szerepel a kérdésben Magyarország. :) egyébként kinek mi a giccs. Szerintem nincs szebb egy kézműves bőr toknál, akár simán, akár úgy ahogy a csatolt képen van. Ízlések és pofonok.
2018. febr. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!