Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia x10i -t...

Sony ericsson Xperia x10i -t hogyan kell factory resetelni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a telót,német nyelv van rajta,és mondta a csávó németbe a céges telója volt,csak elfelejtette a billzár kódját...na én azt hittem hard resizem és jó lesz dehát a szent Istennek nem tudom resetelni,videókat néztem,laptopra programot töltöttem hozzá úgy sem sikerült...valakinek valami ötlet?köszi a válaszokat !

2018. febr. 2. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez se segített?:

[link]

2018. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajna nem
2018. febr. 5. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos az a telefon tipusa?

Elvileg a hangerő le+kikapcsoló gomb együtes nyomásakor és akkor be kéne jönni a recovery menünek.

Amikor bekapcsolod akor nyomd hosszan.

Hangerő fel+ kiakpcsoló gomb

A középső dedikált gomb +hangerő fel(vagy hangerő le)+kipcsoló gomb.

Pedig működnie kellene.

Máshogy nem oldható meg (kivéve ha a usb debug mód be lett volna kapcsolva)

2018. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindenféle kombinációt,nem sikerült,el fogom vinni teló szervizbe,már csak ez az egy ötletem van,köszi a segitséget!
2018. febr. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!