Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs elegendő tárhelyem...

Miért nincs elegendő tárhelyem letölteni a Messenger alkalmazást, amikor 1 napja töröltem le, és azóta nincs új dolog a telómon?

Figyelt kérdés

A belső tárhelyem meg volt telve, de a Google Play Áruházból szerettem volna letölteni és kipróbálni egy alkalmazást, s hogy legyen helyem, gondoltam ideiglenes letörlöm a Messengert. Ez meg is történt, felszabadult 200MB hely, kipróbáltam azt a bizonyos alkalmazást, letöröltem, hogy már nem kell, de most nem tudom visszatelepíteni a Messengert, mert kiírja, hogy kevés a tárhely, kb 150MB-ra lenne még szükség... De hát elvileg kéne, hogy legyen ennyi... Mindjárt eldobom az agyam... 😀

Amiket lehetett, már rég kiraktam külső tárhelyre, más alkalmazást már nem tudok mozgatni.

Van erre a helyzetre megoldás? Fontos lenne a Messenger.


Köszönöm szépen.

20L


2018. febr. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd a CCleanert. Tisztítsd ki vele a memóriát ( futtasd) majd Távolítsd el a CCleanert. Veszítenivalód nincsen...
2018. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen annak sincs elegendő hely... 😡😡😩😩
2018. febr. 4. 07:12
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Akkor próbáld meg a beállításokban a tárhelyen a gyorsítótárazott adatokat törölni. Ezzel elég sok helyet felszabadíthatsz.
2018. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!