Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha júniusban vettem egy...

Ha júniusban vettem egy telefont, és lett valami baja január elején, és most járt le a garancia, akkor most is vihetem szervízbe?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Ha pontosan be tudod bizonyítani, hogy akkor lett baja, mikor még garanciális volt, akkor talán szóba állnak még veled, de ez esetben sem valószínű hogy ingyen megjavítanák.
2018. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aha. Tehát elromlik a telefonod, utána megvárod amíg lejár a garancia és akkor akarod szervízbe vinni? Nagyon okos vagy.


Amúgy tartós fogyasztási cikkekre (ilyen a telefon is) a törvény szerint 1 év kötelező jótállás van. Szóval mehetsz verni az asztalt.

2018. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Ha júniusba vetted, és nem sufi gsm-be, akkor az még garanciális.
2018. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!