Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a Media...

Szerintetek megéri a Media Marktba telefont venni részletre?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy Iphone 7 et,ami alapból 170 ezer náluk részletre pedig 3 éven keresztül havonta 5450 forintot kéne fizetni, ami szerintem tök jó , így végül 196 ezer jön ki,más boltban alapból ennyi egy Iphone 7 , szerintetek megéri ? Megnéztem a telekomnál, hát ott alapból nagyon drága, nem is tudom mit képzelnek..
2018. febr. 3. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Részletre maximum lakást, bútort érdemes venni. De egy telefont? És ha elhagyod, ellopják? Akkor is ki kell fizetned. Olyan árkategóriájút vegyél, ami ha idő előtt "elvész", az sem vág a földhöz. De az iPhone nyilván nem ilyen, ha készpénzért nem tudnád megvenni.
2018. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én elektronikus készüléket semmiképpen sem vennék hitelre. Gondold már végig, az iPhone 7 már most elavult, te pedig még 3 évig fizetni akarod! Eleve nem vállalnak arra a telefonra 3 év garanciát.
2018. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a fene? Ez ma már az ötödik kérdés, hogy megéri-e hitelre iphost venni.
2018. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Igen, mert népszerűbb, mint a Szarsung és a többi távolkeleti trágya.
2018. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Ötös, ez a kérdés nyelvtanilag értelmezhetetlen, annyira magyartalan, hogy inkább te lehetsz 13-14 éves, de hogy még a szüleiddel laksz, az tuti!


Az meg mindent elárul a jellemedről, hogy bezzeg a korábbi iFosozás nem zavart.

2018. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 6

Jézusom...

2018. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Hetes, megint tévedsz, nem vagyok Jézus. Viszont lehet, hogy az apád vagyok, már ha érted, hogy mire gondolok!


Amúgy ez - "Jézusom..." - egy erős érv volt, ezt érzed te is, ugye!?!

2018. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hitelre sehol sem éri meg venni.
2018. febr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom,de lehet hogy máshol jobban megérne megvenni nem részletre. 🤔

2018. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd meg használtan van aki nagyon vigyázott rá és olcsobban megkapod igy jársz a legjobban szerintem
2018. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!