Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor egy olyan felhasználóra...

Amikor egy olyan felhasználóra szeretnék rákeresni Messenger-en, akinek nincs Facebook-ja a kereső nem ad ki eredményt! Mit tegyek? (Lent folyt. )

Figyelt kérdés
E mellett, ha egy ilyen felhasználó próbál rám írni, a #230-as hibakódot írja ki neki. A felhasználó nincs blokkolva. Mit tegyek? Hogyan tudom ezt a problémát megoldani?

2018. febr. 4. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Akinek nincs facebookja akkor valószínű hogy nem találsz rá ... ekkora iq-t
2018. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyes, mobiltelefonon nem kell Facebook ahhoz, hogy legyen valakinek Messengere, külön telepíthető a kettő. Ekkora IQ-t.
2018. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
pár hete már megkérdezték ugyanezt. szerintem összekapcsoltad a messengert és az smseidet. mikor először belépsz mobilról, megkérdezi, hogy össze akarod-e kapcsolni. lehet igent nyomtál rá
2018. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 és #2 Tisztában vagyok vele, hogy nem kell Facebook a Messengerhez, ez a kérdésemből is kiderül. (Látom az dobálózik az "Ekkora IQ"-val, aki még egy kérdést se tud értelmezni) Az a baj, - hátha így megérted - hogy egy ilyen felhasználót nem tudok meghívni beszélgetésben és ő sem engem.

#3 Megnéztem a beállításokat és nincs szinkronizálva az SMS-el. Esetleg más megoldás lehetséges?

2018. febr. 4. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tud irni mert facebookal fent vagy messengeren de nincs megadva messengeren a telefonszámod

Add meg és máris fog látni

Sajnos akinek nincs facebookja csak telefonszámmal regisztrált a messengerre az nem tud messengeren irni olyanak akinek van faceja csak olynnak aki szintugy megadta a számát messengeren

2018. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem hozzád szóltam, hanem egyeshez. Oda is írtam, ha nem tűnt volna fel. Kettes vagyok.
2018. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. febr. 4. 22:29
 8/15 A kérdező kommentje:
#2 és #6 Ezer bocsi
2018. febr. 4. 22:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Kettes vagyok.
2018. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor azt írtad hogy "Egyes" arra gondoltam, hogy az IQ-ra gondolsz
2018. febr. 4. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!