Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon kiszúrt magával aki...

Nagyon kiszúrt magával aki Iphone X-et vett?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért is?
2018. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"es igen 7.. nincs sok kulonbseg a 8 es kozotte az X egyszeruen szerintem botrany semmi koze a menun kivul az iphonehoz engem nagyon idegesitene :D sot azt mondtak ma h annyira nem is veszik meg semmi h elvileg vissza vonjak a gyartasat .."


Ezt olvastam kommentben

2018. febr. 5. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sok gond van vele az igaz. De nem izgulok annyira, mert úgy van megcsinálva, hogy szoftveresen mindent meg tudnak oldani szerintem idővel rajta.
2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen gondokra gondolsz?
2018. febr. 5. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Szélen a képernyő nem érzékel, beérkező hívásnál sokszor csak 6-7 mperc után old ki a kijelző, utána meg nincs felvevő "gomb", magas hangerőnél recseg, becsíkozódik a kijelző.
2018. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Mondjuk nekem pont a hívást elutasító ikon hiányzik néha

😒

2018. febr. 5. 23:48
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

És még még sokan Iphone tulaj, egyenesen fel van háborodva, ha egy túlárazott sz@rnak nevezik imádott bálványát.

Nekem nincs ilyenem, de amiket itt elmondtatok nem is lesz. Pedig simán meg tudnám venni. De egyszerűen ebben az árkategóriában ilyen nevetséges hibáknak nem lenne szabad előfordulnia.

2018. febr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetnek hibák, nem azzal van gond, hanem, hogy az ára többszöröse egy androidos-nak és elhitetik veled, hogy premium. Pedig sajna a technika fejlődése belekergeti őket is hibákba. Na ez a bosszantó.
2018. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5

Nekem iPhone X-zem van és az általad leírtakból nem jelentkezik semelyik. Meg úgy semmi. Megy úgy, ahogy kell.

2018. febr. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!