Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Btel nevű oldalról tapasztalatok?

Btel nevű oldalról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy samsung galaxy s7 edge telefont de nem vagyok benne 100% ig meggyőződve hogy megbízható e az oldal gondolok itt arra hogy magyar nyelvű e a készülék, megkapom e hozzá az összes gyári tartozékot és ha esetleg bedöglik a telefon fognak e szívózni a garancia ügy intézésében. Valaki rendelt már innen? Elmondaná a tapasztalatát?

2018. febr. 5. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a B-Tel?

[link]


Két telefont is vettem tőlük. Mindkettő hibátlan volt, bontatlan dobozban kaptam, magyar nyelvvel. Garancia terén sem volt velük gond eleinte, aztán mikor már 2. alkalommal vittem vissza a cseretelefont is, kicsit elmérgesedtek a dolgok. De ez utóbbit inkább a gyártónak, és a típushibának lehet betudni.


Összességében, én jobban ajánlom őket, mint valami zug-GSM-et.

2018. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lassan 2 éve én is tőlük vettem egy LG-t. A telefon hibátlan azóta is, így garanciális ügyintézésről nem tudok nyilatkozni.

Az viszont biztos, hogy elég "kreatívak" tudnak lenni :) Fekete hátlaposat rendeltem, ami talán nem volt nekik raktáron, csak a tesótípusból. Abból a típusból, ami nekem kellett viszont csak barna hátlaposuk volt. Nem szívbajoskodtak: az én dobozomon, átfirkálták a "brown" feliratot, a hátlapokat megcserélték és már hozták is.

Átvétel előtt leellenőriztem, hogy ezt leszámítva minden rendben van-e, az említett kis anomáliát leszámítva nem is volt semmi gond. Saját futáruk volt, így türelmesen végigvárta.

2018. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyári garancia nélkül én tuti nem vennék
2018. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!