Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digi vonalas telefonon van...

Id. forgó csaba kérdése:

Digi vonalas telefonon van egy zaklatónk. Napi 10 hívás. (Beteg öregasszony) Hogy lehetne tiltatni megszabadulni tőle vagy hívásátirányítás? Díjjas?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! Még ha valami erőszakos hangú kétajtós szekrény volna, de egy öregasszonytól megijedtek? Én biztos mondanám neki, hogy tessék várni, kapcsolom a doktor urat, meg felvenném neki a pizza rendelést, ilyeneket.


Viccet félretéve, sírd el a bánatodat a Diginek, lehet, hogy lecserélik díjmentesen a számot. Persze a siránkozásba tedd hozzá, hogy nincs pénzetek a számcserére, meg egyébként is a Digi a hibás az egészért. Nekem Vodafonenál bejött.

2018. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a félelem oh nem. De nepi 10 az egy idő után az agyadra megy. Éjszakás műszak után ha alszol, épp amikor csak a társaddal " foglalkozol" wc fürdőkád stb. A digi cserélné a számot de már ez van 30 éve. Mindenki ezt ismeri. Ragaszkodnánk hozzá.
2018. febr. 8. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor meg tegyél rá egy rögzítőt, ami egy csengés után felveszi, és halkítsd le. Aztán a szalagra mondhatja, amit akar.


Ja, és persze magánvádas feljelentés rendőréknél is játszik. Egyébként szerintem ha felveszed vele a kesztyűt, és visszaszólogatsz neki, előbb-utóbb meg fogja unni.

2018. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!