Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Süveges Roberta kérdése:

Melyiket válasszam? Samsung Galaxy Note 8 vs Huawei Mate 10 Pro?

Figyelt kérdés
Fontos szempontoknak leginkább az akkumlátor erősségét tartom és hogy nagyon szép képet tudjak vele csinálni! Mivel mindkettő elég erős telefon ezért emeltem ki ezt a két szempontot!

##Mate10Pro ##NOTE8 ##csucskategoria
2018. febr. 7. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Note 8-ra szavaznák mivel több szolgáltatást tud nyújtani.Pl S-pen,vezeték nélküli töltés és már kiforrottabb mobil.
2018. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S8+ om van es az s7 edgehez képest eleg gyenge az akksija, ugyh. a note 8 akksija 500 mah gyengébb az s8+ hoz képest szerintem akksi szempontból nem a legelőnyösebb választás a note 8, amikor vásároltam az s8+ akkor lehetett előrendelni a mate 10 pro-ra de mivel sürgősen szükségem volt mobilra igy ezt vettem meg, ha már kapható lett volna akkor mate 10 pro lett volna belőle
2018. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1.Nekem is S8+ van és folyamatos mobilnet otthon wifi 1.5napig bírja.Pont a Note 8 nem bírja annyira hiába nagyobb az aksija!Lásd Samsung S8,S8+,Note8 csoport.Más..Ott írták,hogy ahol Hauwei Mate-nek nincs térereje a Samsungnak még bőven van.

Ettől függetlenül brutál jó a Hauwei.

2018. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az üzemidőt leszámítva mindenben jobb a Samsung, ha nem is sokkal. Sebességben egyformán gyorsak, de a Samsungnak szebb a kijelzője, jobb a kamerája (fotóknál kb egyformán jók, viszont videófelvételnél sokkal jobb a Samsung), van jack csatlakozó, illetve ott az S Pen, már amennyiben használnád. Viszont drágább is a Huaweinél kb 50 ezer forinttal, szóval azt neked kell tudni, hogy ezek az előnyök megérnek-e ennyi plusz pénzt. De mindkettő remek telefon, szóval egyik sem rossz választás.
2018. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!