Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Wish nevű oldalról rendelt...

A Wish nevű oldalról rendelt telefonok, azok mind kártyafüggetlenek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 21:03
 1/9 anonim válasza:
Igen
2018. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen nekem az volt
2018. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még annyi kérdésem lenne, hogy a mobilnet milyen gyors rajta?

Mert 4G-s telefont nehezen találok az oldalon, mind 2 vagy 3G-s.

2018. febr. 9. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék olyan telefont, ami nem tudja a 4G-t, tekintve hogy Magyarországon sokkal nagyobb a 4G lefedettség, mint a 3G. Ergo sok olyan hely van, ahol csak 2G meg 4G van, és 2G-n mobilnetezni kínszenvedés.
2018. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van, mert találtam már egy párat, ami tudja a 4G-t.

Csak több az olyan, ami nem bírja.

Szét kell nagyon nézni rajta, és úgy lehet találni. :)

Viszont a telefon esedékes lenne, mert drága lenne a mostanit megjavítani, ami nekem van. Így egy régebbi telefont használok. Ezért keresek olcsóbban másik telefon után. :/

2018. febr. 9. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyiért akarsz venni és mire használnád?
2018. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Wish röl telefont ne rendeljél mert vám és áfa köteles lesz és 1 hónap mig kinábol ide ér .

Én a német amazonrol rendeltem telefont egy német telefon boltbol egy hét alatt ide ért ,és se vám se áfát nem kelett fizetnem csak postaköltséget kb 3000 ft .

2018. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szétnézek rajta a német amazonon akkor. :)

Az angol amazonnal is ugyanez a helyzet?

Valamint milyen oldalak vannak még, amit érdemes lehet meglátogatni ez ügyben? :)

2018. febr. 10. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Német ebay is megnézheted ,de nézd meg hogy bolt szállitási hely is német legyen ,mert akkor lesz vám és áfa mentes .
2018. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!