Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S függetlenítés?

Iphone 5S függetlenítés?

Figyelt kérdés
Hello! Az lenne a kérdésem hogy van egy Iphone 5S telefonom és függetleníteni szeretném! A telefon 70-es (Vodafone) függő! Amikor bementünk megkérdezni azt mondták hogy 10.000 forint! Utánanéztem interneten és ott meg azt írták hogy a szolgáltatók ingyenesen függetlenítik. Akkor most hogy is van ez? Ha felhívom a 1270-es Ügyfélszolgálatot ott mire kéne nyomni?

2018. febr. 10. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Díjmentes függetlenítés a telefon eredeti tulajdonosának van, amit lefogadok, hogy nem te vagy. Szezon és fazon tipikus esete. Ha csak úgy beesel az utcáról, hogy "Jó napot kívánok, sosem voltam a Voda ügyfele, de tessék már kifüggetleníteni a telefonomat!" még jó, hogy nem fogják ingyen.
2018. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előfizető vagyok de ahogy mondtad nem én voltam az első tulaj.
2018. febr. 10. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd el magaddal az eredeti tulajt. Vodka komputerében biztosan benne van még, legyen nála személyi, és akkor meg lehet csinálni. Telekom ilyen szempontból azért jobb, mert neten keresztül lehet megcsinálni, IMEI beírásával.
2018. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!