Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb ezek közül? és azt is irjátok le hogy miért?

Figyelt kérdés
samsung galaxy note 8, samsung galaxy j32016, Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy S7 edge, iPhone 7, iPhone 7 Plusz, iPhone SE, Samsung Galaxy A3 (2017), iPhone 8 Plusz, iPhone 8, iPhone 6s/6s plusz, Huawei P10, Samsung Galaxy S8/S8+, Huawei P9 Lite (2017), Huawei P10 Lite, Sony Xperia XA1, LG G6, LG K10 (2017), Samsung Galaxy J5 2017, Nokia 3, Sony Xperia L1, HTC U 11, Nokia 5, Sony Xperia XZ Premium, Nokia 6, LG K8 2017, Honor 9, Sony Xperia XZ1 Compact, Huawei Y6 2017, Samsung Galaxy A8

2018. febr. 10. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Note 8, XZ Premium talán. De semmi értelme ennek a szisztémának, összevissza minden mobilt összehasonlítani minden árkategóriában.

Egészen 30.000Ft-tól 280.000Ft-ig.


Ha esetleg most készülsz mobilt venni, akkor ne tedd, várj még egy kicsit, mivel most fognak megjelenni a nagymárkák idei csúcsmobiljai.

2018. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egy kategória a felsoroltak.Nekem S8+ van és csak a Note 8-ra cserélném.A felsoroltak között is a csúcs!Gyakorlatilag a Note8-ba mindent belepakoltak ami létezik,ami nincs bent azt még nem találták fel.
2018. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Nekem most az Iphone SE (ilyenem van), mert ez telefon méretű, nadrág zsebben is kényelmesen hordható. Bazi nagy Sony Xperia Z2-t cseréltem le erre. Tetszik pl. az, hogy elég volt a telepítéséhez az, hogy csak odatettem a pár hónappal korábban vásárolt Ipadem mellé, és nyomtam pár gombot. Apple TV-t is akarok venni, azt is elég lesz mellé tenni. Tetszik az, hogy egy elektronikai kütyüt egyszer beállítasz, utána bármit módosítasz egyiken, olyan lesz a másik is.
2018. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!