Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készülékkel járnék...

Melyik készülékkel járnék jobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

LG Zero H650: [link]

vagy

Sony Xperia L1: [link]


Elsősorban olyanok válasza érdekelne, akiknek van tapasztalata a készülékeke valamelyikével kapcsolatban.

Számomra a legfőbb szempontok: egy jó kamera, viszonylag erős aksi és hogy strapabíró legyen! Előre is köszi a segítségekért!



#mobiltelefon #LG #Sony Xperia #LG Zero H650 #Sony Xperia L1
2018. febr. 11. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Sony-ra szavazok.


Amúgy 16 GB az szerintem kevés, jobb lenne 32-es vagy 64-es.


Én amiket mostanában vettem azok már 32-es telefonok.


Vettem nemrég pl. egy Samsung s7-est, az 32-es, és 22-24 GB már el is ment a 32-ből.

2018. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem a jelenlegi 8 GB-os és még így is van bőven helyem, szóval maximálisan elég lesz a 16 GB. Kamera és aksi annál inkább fontos számomra!
2018. febr. 11. 16:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek nyugodtan a tovább érvek, válaszok és tényleg jó lenne ha olyanok írnának akiknek volt már, vagy jelenleg van ilyen készülékük, hogy mégis milyenek a tapasztalatok. A sony-ról mondjuk több negatív véleményt olvastam, de még nem tettem le róla sem, szóval jöhetnek az érvek kontra ellenérvek mind 2 készülékről!
2018. febr. 11. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem a szempontoknak megfelelő telefont max 3-szor ennyiért találod meg, jó kamera kb. a Moto G5S Plus-nál kezdődik aminek ára is van.

Amúgy 2GB RAM édes kevés, 1,5GB-ról nem is beszélve.

SD410 meg egyenesen vicc kategória, a Moto G-ben volt SD400 ami hasonló erősségű és egészen 2013-ig kéne vissza menni hogy jó ajánlat legyen.

Szóval egyik sem.

Xiaomi Redmi 4X annál inkább, de a Redmi Note 5A Prime is ok.

Előbbi eléggé strapabíró mert fémháza van, a kamerája ok, az aksi brutális üzemidőkre képes.Xiaomi meg nem noname, 5. legnagyobb telefon gyártó jelenleg.(LG és a Sony meg már bukott gyártók,már csak erőlködnek egy ideje)

2018. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi telefonomhoz képest a belinkelt 2 készülék egyenesen NASA technológia, szóval nem fogok 150 ezret telóra elbaszni! A nagy iPhone képeitől sem dobtam hátast objektív ide vagy oda... 50-nél többet nem költök rá! Ez a Xiaomi meg elég lutrinak tűnik, számomra no name. Vehetnék ebben a kategóriában olcsóbban "fullos" Huawei-t is de kínaival nem kockáztatok... Az LG-ben és a Sonyban még nem csalódtam!
2018. febr. 11. 23:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló206! Először is köszi a segítségért! Rákerestem a Xiaomi Redmi 4X-re és leesett az állam hogy ennyi pénzért mit is kínálnak és az is hamar kiderült, hogy a márka egyáltalán nem noname sőt, csupán én nem ismertem eddig... Azóta már a készülék büszke és nagyon elégedett tulajdonosa vagyok! :) Csak ajánlani tudom mindenkinek, ugyanis ilyen paraméterekkel más gyártók háromszoros áron adják a termékeiket! Még egyszer köszi mindenkinek és szép napot napot! ;)
2018. febr. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!